Wiadomości

Trzecie miejsce w kategori mundurowej w V Bytomskim Biegu Pamięci Żołnierzy Niezłomnych zajął policjant z siemianowickiej patrolówki

Data publikacji 24.02.2020

W niedzielę w Parku Miejskim im. F. Kachla odbył się V Bytomski Bieg Pamięci Żołnierzy Niezłomnych im. Piotra Woźniaka – Wira. W imprezie sportowej udział wzięli również siemianowiccy policjanci z drogówki, patrolówki i służby wywiadowczej. Była to doskonała okazja do sprawdzenia własnych możliwości. Świetną formą wykazał się st.post. Marcin Respondek, który w kategorii mundurowej zajął 3 miejsce. Uczestnikom gratulujemy sportowego ducha, a medaliście osiągniętego miejsca na podium.

W niedzielę w Parku Miejskim im. F. Kachla miał miejsce start V Bytomskiego Biegu Pamięci Żołnierzy Niezłomnych im. Piotra Woźniaka – Wira. Trasa zawodów prowadziła z parku ulicami centrum miasta. Pomimo deszczowej aury w zawodach uczestniczyło prawie pół tysiąca biegaczy. Nie zabrakło tam reprezentantów naszej komendy. Policjanci z drogówki, patrolówki oraz służby wywiadowczej mieli okazję przetestować swoje możliwości na trasie zawodów. Udziałem w tej imprezie sportowej pokazali, że policjanci mają swoje pasje, którym oddają się po służbie i dbają o zdrowy hart ducha. Świetna kondycja mundurowego z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego naszej komendy st.post. Marcina Respondek doprowadziła go do zajęcia 3 miejsca w kategorii mundurowej. Wszystkim naszym reprezentantom gratulujemy osiągniętych wyników i trzymamy kciuki w rozwoju dalszej sportowej formy.

  • policjanci uczestniczący w biegu- zdjęcie grupowe
  • medaliści na podium
  • uczestnik biegu na mecie
  • uczestnik biegu na mecie
  • uczestnik biegu na mecie