Wiadomości

Odprawa roczna w siemianowickiej komendzie

Data publikacji 08.01.2019

Dzisiaj w Komendzie Miejskiej Policji w Siemianowicach Śląskich odbyła sie narada roczna, na której Komendant Miejski Policji w Siemianowicach Śląskich insp. Dariusz Kopeć podsumował pracę policjantów w 2018 roku. W spotkaniu uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach mł. insp. Mariusz Krzystyniak. Omawianym wynikom i priorytetom na rok 2019 przysłuchiwali sie zaproszeni goście.

Początek nowego roku to czas na podsumowanie i analizę osiągniętych wyników w 2018 roku. Jak co roku takie spotkanie odbyło sie w świetlicy siemianowickiej Komendy. Odprawę roczną rozpoczął szef siemianowickich policjantów insp. Dariusz Kopeć. Komendant przywitał zaproszonych gości, policjantów i pracowników komendy. Następnie po zreferowaniu wyników osiągnietych przez poszczególne komórki, komendant podziekował władzom miasta, prokuraturzę, sądowi, straży pożarnej, straży miejskiej za współpracę w budowie bezpieczeństwa w mieście.


 

Wśród zaproszonych gości był Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach mł. insp. Mariusz Krzystyniak, Sekretarz Miasta, Przewodniczący Rady Miasta, Prokurator Rejonowy, Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej, Kierownik Wydziału Zarządzania Kryzysowego, Prezes Sądu, Komendant Straży Miejskiej. Po części sprawozdawczej głos zabrali goście, którzy również przyłączyli się do podziękowań za współpracę w ubiegłym roku.


 

Komendant podziękował swoim policjantom za profesjonalizm i zaangażowanie. To właśnie wiedza, doświadczenie oraz indywidualne możliwości policjantów jak i dyscyplina służbowa wpływają na jakoś, która przekłada się na uzyskane wyniki w 2018 roku.