Już ponad dwudziestu - Nie reagujesz - akceptujesz - Komenda Miejska Policji w Siemianowicach Śląskich

Nie reagujesz - akceptujesz

Już ponad dwudziestu

Siemianowiccy policjanci od 1 do 31 stycznia 2014 zatrzymali już 24 sprawców przestępstw na tzw. „gorącym uczynku”. W kilku przypadkach przyczynili się do tego mieszkańcy naszego miasta, którzy alarmowali policję, kiedy byli świadkami przypadków łamania prawa.

Od początku roku siemianowiccy policjanci zatrzymali już 24 sprawców przestępstw na tzw. „gorącym uczynku”. Wśród nich znalazły się osoby, które dokonały na terenie naszego miasta kradzieży z włamaniem. W ręce stróżów prawa „wpadli” także sprawcy kradzieży.

Przypominamy wszystkim mieszkańcom, że nadal trwa kampania społeczna „Nie reagujesz- akceptujesz”. Wzorem ubiegłych lat nieustannie liczmy na Państwa pomoc i dziękujemy za każdą informację, która może wpłynąć pozytywnie na bezpieczeństwo w Siemianowicach Śląskich.

Jaskrawym przykładem prawidłowego działania w myśl wymienionej kampanii jest zdarzenie z 17 stycznia br. Wówczas dwóch mieszkańców Siemianowic ujęło sprawcę usiłowania kradzieży sprzętu RTV z jednej z motorówek. ZAJRZYJ!