Wiadomości

"Policję tworzą ludzie... twórzmy ją razem" – spotkanie z uczniami klas mundurowych promujące służbę w Policji

Kampania promocyjno – informacyjna pod nazwą “Policję tworzą ludzie… twórzmy ją razem” promuje służbe w Policji. Komenda Miejska Policji w Siemianowicach Śląskich również włączyła się do kampanii i wraz z pracownikiem Wydziału Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach przeprowadziła spotkanie dla uczniów klas mundurowych siemianowickiego liceum.

W I Liceum Ogólnokszatałcącym im. Jana Śniadeckiego w Siemianowicach Śląskich odbyło się spotkanie dla uczniów, którego celem było promowanie służby w policji. Kampania “Policję tworzą ludzie… twórzmy ją razem” ma na calu przedstawienie zalet służby, możliwości rozwoju oraz etapu rekrutacji. Do wstąpienia w szeregi policji zachęcał przedstawiciel Wydziału doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach podinsp. Andrzej Sira oraz siemianowicki profilaktyk st. sierż. Krzysztof Toporek.

 

Wszelkie informacje dotyczące rekrutacji do służby w Policji można znaleźć na stronie http://slaska.policja.gov.pl/kat/rekrutacja/212502,Rekrutacja.html.