Wiadomości

Policjanci z Siemianowic wygrali XXVI Barbórkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Grup Zawodowych

Policjanci z siemianowickiej Komendy przerwali siedmioletnią dominację zespołu Adientu i zwyciężyli XXVI Barbórkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Grup Zawodowych organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu. Najlepszym bramkarzem wybrano sierż. szt. Arkadiusza Lasyk z Komendy Miejskiej Policji w Siemianowicach Śląskich.

XXVI Barbórkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Grup Zawodowych organizowany przez Miesjki Ośrodek Sportu był okazją by zaprezentować swoją formę przez piłkarzy z siemianowickiej Policji. Do turnieju przystąpiło siedem drużyn. Policjanci wyszli ze swojej grupy a następnie w półfinale zmierzyli się z zdrużyną Adientu. Po zakończonym, zaciętym i dramatycznym spotkaniu, gdzie w ostatniej sekundziej policjanci zdobyli bramkę na tablicy widniał wynik 3:3. Rzuty karne musiały wyłowić finalistę turnieju. Pilkarze z komendy w Siemianowicach pokazali opanowanie i precyzję podczas wykonywania rzutów karnych i to oni mogli cieszyc się z gry w finale.

Sam finał to już pokaz umięjętności zawodników Policji. W decydującym spotkaniu pokonali zespół Poczty 9:2. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano sierż. szt. Arkadiusza Lasyk. W pełni zasłużony puchar wręczał Jan Komander – Zastępca Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji “Pszczelnik” a odbierał go kapitan drużyny asp. szt. Damian Achtelik.

Po raz kolejny policjanci udowodnili, że potrafią bardzo dobrze grać w piłkę nożną.