Pożegnanie lata w Legendii - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Siemianowicach Śląskich

Wiadomości

Pożegnanie lata w Legendii

Data publikacji 05.09.2017

Siemianowicki Zarząd Terenowy NSZZP przygotował dla policjantów, ich rodzin i osób zaprzyjaźnionych pożegnanie lata, które odbyło się w Legendii. Na uczestników czekało wiele atrakcji: pokazy klubu motocyklowego, występy zespołów muzycznych czy kabaretu. Najważniejszym jednak celem była zbiórka pieniędzy na podopiecznego fundacji Iskierka-15 letniego chłopca z chorobą nowotworową. Impreza została objętą Honorowym Patronatem przez Prezydenta Siemianowic Śląskich i Rudy Śląskiej.

Siemianowicki Zarząd Terenowy NSZZP przygotował na terenie Legendii imprezę z okazji pożegnania lata. Organizatorzy zapewnili policjantom, ich rodzinom oraz osobom zaprzyjaźnionym wiele atrakcji. Można było zobaczyć pokazy klubu motocyklowego "ORMOT", koncerty zespołów HURACOINE, SEVEN ON SEVEN czy DJ PEEL. Znakomite humory podkręcił jeszcze występ kabaretu RAK. Pomiędzy występami odbywały się licytacje, z których pieniądze zostaną przekazane na leczenie 15-letniego Kamila SEWERA. Kamil jest podopiecznym fundacji ISKIERKA. Wolontariusze przez cały dzień zbierali datki do puszek, bo jak wiadomo w walce o życie liczy się każda złotówka. I właśnie pomoc choremu nastolatkowi była głównym priorytetem siemianowickich związkowców, którzy w organizację tej imprezy włożyli wiele sił, zaangażowania i serca. Nie byłoby to oczywiście możliwe bez pomocy sponsorów i osób zaprzyjaźnionych z mundurowymi. Warto podkreślić, że impreza została objęta Honorowym Patronatem przez Panią Prezydent Rudy Śląskiej Grażynę Dziedzic i Pana Prezydenta Siemianowic Śląskich Rafała Piecha. Podczas uroczystego otwarcia głos zabrał Komendant Miejski Policji w Siemianowicach Śląskich mł.insp. Dariusz Kopeć, Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZP Michał Szczęśniak, jego Zastępca Jacek Bryła oraz rzecznik prasowy Maciej Dziergas. Ciepłe słowa do mundurowych skierował również Prezydent Siemianowic Śląskich dziękując im za pełnioną służbę.

W imieniu wszystkich uczestników dziękujemy naszym kolegom związkowcom za trud i zaangażowanie włożone w organizację tej imprezy plenerowej.

  • impreza plenerowa
  • impreza plenerowa
  • impreza plenerowa
  • impreza plenerowa
  • impreza plenerowa
  • impreza plenerowa
  • impreza plenerowa
  • impreza plenerowa
  • impreza plenerowa